KONST / Litografier / Färglitografi 16066096
nr 1606 6096
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 122/175, daterad -82, Tennisboll. Färglitografi, bildmått: 53x42 cm, yttermått inklusive ram: 64x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:52:02
15/3 16:42:27
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz