KONST / Litografier / Färglitografi 14098552
nr 1409 8552
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), "Tidig Morgon" mm: 49x68cm, yttermått inklusive ram: 67x82cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:47:35
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz