KONST / Litografier / Färglitografi 16152094
nr 1615 2094
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Druvor i skål. Signerad, numrerad 100/125, daterad - 87,64x48 cm, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:04:18
19/4 21:16:34
22 apr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz