KONST / Litografier / Färglitografi 9625616
nr 962 5616
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Äpplen, HC-upplaga, numrerade, signerad. -77 mm: 53x40
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:41:11
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz