KONST / Litografier / Färglitografi 14103131
nr 1410 3131
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/85, daterad 1974. Bildmått: 80x48, yttermått inklusive ram: 98x67 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:02:53
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal