KONST / Litografier / Färglitografi 13557150
nr 1355 7150
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938). Signerad, numrerad 77/150, daterad 1980, bladets mått: 29x35 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:19:01
15/10 20:15:49
500 kr
19/10 19:01:15
19 okt
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal