KONST / Litografier / Färglitografi 9223189
nr 922 3189
Färglitografi
Peter Engberg, "Skärgårdsvård", signerad, motivet: 25x37
Utrop:
400 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:39:50
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)