ART / Lithographs / Litograph in colors 12198546
nr 1219 8546
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. Signerad -76, PT, löst blad, sheet: 70x59,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad -76, PT, löst blad, bladets mått: 70x59
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
700
SEK 500
Monday November 26 2018
at 20:17:26
300 kr
500 kr
Peter Dahl (f. 1934)