KONST / Litografier / Färglitografi 15649086
nr 1564 9086
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad PT. Färglitografi, bildmått: 77-55 cm, yttermått inklusive ram: 92x70 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:45:16
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)