KONST / Litografier / Färglitografi 11709060
nr 1170 9060
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad och numrerad 228/300, motivet: 39x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:57:08
14/2 23:03:42
19 mar
Peter Dahl (f. 1934)