KONST / Litografier / Färglitografi 15175190
nr 1517 5190
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 412/460, daterad 1978. Färglitografi, bildmått: 36x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:17:30
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr