KONST / Litografier / Färglitografi 15382042
nr 1538 2042
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 72/290. Färglitografi, bildmått: 58x79 cm, yttermått inklusive ram: 76x96 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:57:11
1/5 20:52:11
1/5 20:52:36