KONST / Litografier / Färglitografi 16405073
nr 1640 5073
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 7/150, daterad 1984. Färglitografi, bildmått: 30x21, oramad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:18:14
200 kr
300 kr