KONST / Litografier / Färglitografi 17548191
nr 1754 8191
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 132/375, "Systrarna Tina och Bibi". Färglitografi, bildmått: 62x52 cm, yttermått inklusive ram: 81x69 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:49:13)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 20:05:08
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor