KONST / Litografier / Färglitografi 17526444
nr 1752 6444
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 131/260, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 52x78 cm, yttermått inklusive ram: 67x94 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:03:27
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor