KONST / Litografier / Färglitografi 14632062
nr 1463 2062
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 262/375, farmors hus. Färglitografi. Bladets mått: 43x29cm, yttermått inklusive ram: 64x50cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:18:43
21/4 20:33:01
1.000 kr
25/4 18:57:58
25 apr