KONST / Litografier / Färglitografi 13914152

nr 1391 4152

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 224/375, bladets mått: 43x60, yttermått inklusive ram: 62x80 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:35:30

17/4 00:00:46 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl