KONST / Litografier / Färglitografi 13835411
nr 1383 5411
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad. Bladets mått: 42x31-50x40, oramade lösa blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:30:17
4/3 23:58:57
700 kr
6/3 13:32:48