KONST / Litografier / Färglitografi 15042076
nr 1504 2076
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Restaurang KB. Signerad, numrerad Pt. Färglitografi, bildmått: 44x30 cm, yttermått inklusive ram: 57x43 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:43:41
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
21 nov