KONST / Litografier / Färglitografi 14098561
nr 1409 8561
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Galleri F, ej signerad numrerad. Motivet: 30x23, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:57:48
100 kr
200 kr