KONST / Litografier / Färglitografi 9122095
nr 912 2095
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), 144/200, signerad, motivet: 27x22
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:48:26
900 kr
1.100 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
15 sep
Peter Dahl (f. 1934)