KONST / Litografier / Färglitografi 14193100
nr 1419 3100
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 40/56. Färglitografi. Bladets mått: 56x75cm, yttermått inklusive ram: 67x87cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
måndag 20 september 2021
kl 19:32:29