KONST / Litografier / Färglitografi 13316081

nr 1331 6081

Per Olov Ultvedt

(1927-2006), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 48/55. Motivet: 32x39 cm

Per Olov Ultvedt, svensk bildkonstnär född 1927, död 2006 .

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 juni 2020
kl 18:22:19

Per Olov Ultvedt

Läs mer om Per Olov Ultvedt