KONST / Litografier / Färglitografi 13824310
nr 1382 4310
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/360. Motivet: 34x46cm, bladets mått: 45x56cm, oramat löst blad
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:28:40
27/2 00:51:49
Per Julius
Läs mer om Per Julius