KONST / Litografier / Färglitografi 7335645
nr 733 5645
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi , Peder Duke (1938-2003), komposition, signerad, 1992, motivets mått: 36x28
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:07:45
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
500 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke