KONST / Litografier / Färglitografi 11482442
nr 1148 2442
Färglitografi
Paulus Ljungberg, 1974, Björkar, signerad och numrerad 69/360, motivet: 27x75
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:32:40
100 kr
150 kr