KONST / Litografier / Färglitografi 12712305
nr 1271 2305
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Söder Mälarstrand. Signerad, numrerad 29/350. Motivet: 36x50 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:33:42
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson