ART / Lithographs / Litograph in colors 13824328
nr 1382 4328
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Pär Andersson (1926-2015), Sweden. Signed, numbered 77/240. Subject: 36x49cm, sheet: 50x63cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 77/240. Motivet: 36x49cm, bladets mått: 50x63cm, oramad
Pär Sigurd Andersson, Swedish painter born in Skellefteå 1926, dead 2015.
SEK 150
Monday Mars 1 2021
at 18:32:39
25/2 23:10:07
100 kr
1/3 18:20:43
Pär Andersson
Read more about Pär Andersson