KONST / Litografier / Färglitografi 2073039
*
nr 207 3039
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Owe Gustafson, 9/70, 37x52
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 januari 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 13:44:40
1
100 kr
19/1 22:26:30
2
150 kr
19/1 22:46:53
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad owe gustafson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Owe Gustafson
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
nr 207 3039
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Owe Gustafson, 9/70, 37x52
Owe Gustafson, svensk konstnär född 1940.
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 januari 2003 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/1 13:44:40 | 1 | 100 kr |
| 19/1 22:26:30 | 2 | 150 kr |
| 19/1 22:46:53 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad owe gustafson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



