KONST / Litografier / Färglitografi 12455120
nr 1245 5120
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Färglitografi, Ångbåt. Signerad, bladets mått: 65x84 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:36:45
30/3 10:39:29
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld