KONST / Litografier / Färglitografi 14277110
nr 1427 7110
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 40x55, yttermått inklusive ram: 52x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:15:41
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd