KONST / Litografier / Färglitografi 14488464
nr 1448 8464
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 61/150, yttermått inklusive ram: 65x47cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:09:33
300 kr
400 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd