KONST / Litografier / Färglitografi 16306174
nr 1630 6174
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige, färglitografi, daterad. Signerad, numrerad 69/90, Bladets mått: 58x77 cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:40:00
1/7 16:39:21
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd