KONST / Litografier / Färglitografi 10827860
nr 1082 7860
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 89/260, signerad, motivet: 23x37
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:23:13
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd