KONST / Litografier / Färglitografi 13429137
nr 1342 9137
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 66/110, mm_50x64 cm
Kondition: saknar glas
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:59:38
100 kr
150 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström