KONST / Litografier / Färglitografi 15207378
nr 1520 7378
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad Ea, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 28x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:55:19
4/2 11:07:18
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman