KONST / Litografier / Färglitografi 10827512
nr 1082 7512
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), Offsettryck, signerad, motivet: 30x20
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 januari 2017
kl 19:20:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman