KONST / Litografier / Färglitografi 9223187
nr 922 3187
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), komposition, signerad, motivet: 25x30
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:38:24
100 kr
200 kr
200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman