KONST / Litografier / Färglitografi 12757362
nr 1275 7362
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 63x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:33:04
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks