KONST / Litografier / Färglitografi 9535225
nr 953 5225
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), 90/100, signerad, -80, bladets mått: 100x140, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 april 2015
kl 18:54:09
5/4 15:40:41
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks