ART / Lithographs / Litograph in colors 8513205
nr 851 3205
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Olle Kåks (1941-2003), 75/80, -82, sheet: 70,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Olle Kåks (1941-2003), 75/80, -82, bladets mått: 70
1500
SEK 300
Monday October 7 2013
at 18:17:51
6/10 20:54:38
Olle Kåks
Read more about Olle Kåks