KONST / Litografier / Färglitografi 11944169

nr 1194 4169

Färglitografi

Olle Frank-Zen, klarinett. Signerad, numrerad 60/400, ramens innermått: 68x47 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:08:19