KONST / Litografier / Färglitografi 16152072
nr 1615 2072
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 105/160, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 36x58 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:42:35
500 kr
600 kr
700 kr
22 apr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér