KONST / Litografier / Färglitografi 16406167
nr 1640 6167
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 33/175. Färglitografi, bildmått: 52x52 cm, yttermått inklusive ram: 69x68 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:04:48
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér