KONST / Litografier / Färglitografi 5911412
*
nr 591 1412
Färglitografi
Olle Bonniér (f. 1925), 241/310, 36x48
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2009
kl 19:31:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/7 17:42:34
1
300 kr
27/7 10:18:49
2
Vinnande bud
27/7 18:35:10
3
450 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:08
*
Färglitografi
nr 591 1412
Färglitografi
Olle Bonniér (f. 1925), 241/310, 36x48
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/7 17:42:34 | 1 | 300 kr |
27/7 10:18:49 | 2 | Vinnande bud |
27/7 18:35:10 | 3 | 450 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle bonniér
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:08