KONST / Litografier / Färglitografi 16448198
nr 1644 8198
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 304/325, daterad -71. Färglitografi, bildmått: 40x53 cm, yttermått inklusive ram: 54x67 cm. Signerad
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:15:35
16/9 22:35:21
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren