KONST / Litografier / Färglitografi 16274019
nr 1627 4019
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 13/325, daterad 71. Färglitografi, bildmått: 41x52 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Kondition: saknar glas
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:27:02
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren
Ola Billgren
Kondition: saknar glas
Läs mer om Ola Billgren
nr 1627 4019
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Kondition: saknar glas
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 10 juni 2024 |
Ola Billgren