KONST / Litografier / Färglitografi 12983378
nr 1298 3378
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/90, daterad -71, oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:19:26
13/12 17:15:17
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren