ART / Lithographs / Litograph in colors 7695322
nr 769 5322
LITOGRAPH IN COLORS (F)
artist unknown, 210/210, subject size: 44x67, signerad-65,
Okänd konstnär, 210/210, motivets mått: 44x67, signerad-65
SEK 100
Monday August 6 2012
at 19:11:33
6/8 18:25:17