KONST / Litografier / Färglitografi 7517629

nr 751 7629

Färglitografi

okänd konstnär, bryggan, signerad, 230/230, 30x41

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 april 2012
kl 19:40:41